Melek Ulukaya, Mide Hastalıkları Nelerdir Yorumu


kızım 13 yaşında sıvı tüketemiyor .midemde çalkalanıyo diyor . ısrar edersek kusuyor .tamamen kuru besleniyor . duruma göre bazen yarınm bardak su veya içecek tüketiyor .

yemekten sonra uzanma ihtiyacı duyuyo her zaman değilsede genellikle böyle aksi taktirde kusabileceğini söylüyo . aslında gamzenin bu şikayetleri hatırladığım kadarıyla hep vardı .gamze de iğne fobisi var sararıyo ve kusuyo bende bir anne olarak çok çaresizim . tuvaletten bir saatten önce çıkamıyo buda beni çok korkutuyo . ilginize şimdiden teşekkür ederim .

saygılarımla Melek Ulukaya.


Melek Ulukaya, 14.07.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mide, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018