Barış YILDIRIM, Mide Spazmı Yorumu


Miğdesi ağrıyan bir kişi eğer 3 ay ilaç kullanmışsan lansor yada diğer bi ilaçları bi kaç gün içmeyin bazen endoskopi ve ulturasonda çıkmıyor ağrı sebebi bu da genelde hastalarda miğde krampı deniyor bi kaç gün ilaç içmeyin zaten ilaç genelde sırta karaciğere atıyor miğde ağrısı zor ancak yapılcak bişey yok yediğin içtiğine dikkat etmelisin ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...

Barış YILDIRIM, 07.11.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :














 

#



Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mide, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Kasım - 2017