kübra, Mide Bulantısı Nedenleri Yorumu


benim sürekli midem bulanıyor.çoğu zaman maalesef kusamıyorum..bu da daha çok mide ve karın ağrısına yol açıyor.bu nedenle ilaçları daha da arttırıyorum(metpamid ve motilium)yardım ederseniz çok sevinirim.

kübra, 10.06.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

kemal
06.11.2015
ben beş ay boyunca mide bulantısı çektim en son doçent doktora gittim sıradan doktorların yapmadığı ilaçkombinasyonlarıyla derdimden kurtuldum uzman doktorlarddan hiç fayda görmedim ama tabi herkeesin sorunu farklı helicobakter plory denen mikroorganizmayı bile vücudumdan temizledi. Endoskopilerim temiz çıktı iki defa yaptırdım. Şimdi yediğime içtiğime strese dikkat ediyorum özellikle ağrı kesici ve asitli balgam söktürücüler kullanmıyorum Antibiyotik olarak sadece amosisilin 1000 kullanıyorum çümkü bazı antibiyotikler bile tetikliyor allah zcil şifaler versin iyi bir doktora giderseniz derdinizden kurtulursunuz. Çeken bilir


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mide, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018