burcu, Mide Bulantısı Nedenleri Yorumu


benim 3-4 aydır sürekli midem bulanıyo sabak kalktığımda başlıyo pardon ama geğirme hisim oluyo ama geğiremiyorum ve bulanti hiissim oluyo ve diyare oluyorum süreki 16 yaşındayım acaba öidemde enfeksiyon ya da başka bir sorun mu var ?


burcu, 11.10.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

feyza
11.02.2017
doktora gidin

ÇÖZÜM
05.06.2016
Maalesef aynı sorun bende var muhtemelen stresten veya psikolojik babam çocuk doktoru olduğu için bana bunları söyledi ayrıca ara sıra gün içinde de oluyorsa midende böcek yani parazit olabilir bende parazit var eğer sende de varsa sana ANDAZOL adlı ilacı öneriyorum...


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mide, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018